Wieczór z Bobbi Brown

DW, Czerwiec 16, 2010 0 Showbiznes
To był wyjątkowy wieczór, który odbył się w Domu Mody Forget-me-Not. Gościem specjalnym wieczoru był Eduardo Ferreira – wizażysta marki pracujący z Bobbi Brown w Nowym Jorku. Eduardo zaprezentował 10 kroków podstawowego makijażu Bobbi Brown. Zrobił show i pokazał jak w prosty sposób można uzyskać naturalny i piękny makijaż, bo jak mówi sama Bobbi Brown: „Tajemnica piękna jest prosta – bądź tym, kim jesteś”. Po pokazie wszystkie Panie z entuzjazmem skorzystały z indywidualnych mini lekcji makijażu, które marka oferuje na swoich stoiskach każdej klientce. Miały też okazję porozmawiać z Eduardo. Spotkanie zakończyło się późnym wieczorem. Większość Pań wyszła ze spotkania w nowym makijażu w stylu Bobbi Brown.

Zawsze z muzyką

DW, Czerwiec 16, 2010 2 Showbiznes
Muzyka to fundament mojej pracy. Zawsze jak tworzę, piszę scenariusze, słucham muzyki. Przy niej wymyślam nowe projekty. W tym roku na Warsaw Fashion Street, muzyki nie zabraknie. Na Nowym Świecie odbędą się koncerty muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Na głównej scenie, która powstanie na Krakowskim Przedmieściu, wystąpi Mika Urbaniak, Anna Faber a Galę Wieczoru o godzinie 20.00 otworzy Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. To wszystko już 27 czerwca w Warszawie, a zawsze, sympatyków muzyki zapraszam do mojej ulubionej stacji RMF Classic, która jest Partnerem Warsaw Fashion Street 2010.

Fashion Lips-Graficzna niespodzianka

Graficzna niespodzianka, Czerwiec 16, 2010 1 Konkursy
Dostałam ciekawą pracę graficzną od Małgorzaty Bieniek. Bardzo dziękuję  za artystyczne podejście do tematu i przesłane rysunki:) Polecam bloga Gosi, która jest bardzo kreatywną osobą-  piufiuboom.blogspot.com

Fashion Lips- rozwiązanie konkursu

DW, Czerwiec 16, 2010 0 Konkursy
Bardzo dziękuję za wspaniałe prace. Ponieważ blog jest dopiero od 6 dni, to ilość nadesłanych zdjęć na konkurs przerosła moje oczekiwania :) Jak wybrać jedną pracę, jak jest tyle fantastycznych pomysłów. Wybór był trudny ale był! Tym razem wybrałam "słodkie usta".  DLACZEGO? -Pomysł, kolor pomadki i piękny naturalny kształt ust. Postanowiłam , że wszystkie prace pokażę  Eduardo Ferreirze, który wybierze wyróżnienie. Zwyciężczyni konkursu dostaje zaproszenie na dzisiejszy wieczór i zestaw kosmetyków Bobbi Brown ! W każdy poniedziałek będę ogłaszała nowe konkursy na które serdecznie zapraszam. "Cukrowe usta" proszę o kontakt: dorota@sophisti.pl

Rozwiązanie konkursu

DW, Czerwiec 15, 2010 4 Konkursy
Projektanci , którzy byli najcześciej wymieniani: Alexander McQueen, Jasper Conran,  Vivienne Westwood, Stella McCartney,  Paul Smith, Hussein Chalayan, Matthew Williamson, Zandra Rhodes. Zaproszenia dostały:   Le Thuy Duong Katarzyna Pytel Aleksandra Macewicz Dziękuje za Wasze e-maile i wspólną zabawę. Galeria -kolekcja Stella McCartney

KONKURS FASHION LIPS

DW, Czerwiec 15, 2010 17 Konkursy
Pomaluj swoje usta i zrób zdjęcie. Najciekawsze prace dostaną nagrody. Zdjęcia wyślij pod adres: dorota@sophisti.pl Jestem ciekawa Waszych prac :) NAGRODA- Zestaw kosmetyków BOBBI BROWN oraz zaproszenie na spotkanie z Eduardo Ferreira ,które odbędzie się 16.06 w Domu Mody Forget-me-Not w Warszawie. Poniżej galeria zdjęć nadesłanych prac. Czekam na Wasze prace do godziny 24.00 :)

Herbaciana Anglomania

DW, Czerwiec 15, 2010 7 Polecam
Herbaciana Anglomania. Uwielbiam brytyjski styl, który nigdy nie wychodzi z mody i angielską herbatę. Zawsze miałam słabożć do tego, co brytyjskie.
Wszyscy moi znajomi, wiedzą co lubię i co mogą mi przywieść- herbatę.

W mojej herbaciarni stoi ponad 200 różnych rodzajów herbat. Przywożę ją z różnych miejsc i za każdym razem jak ktoś wyjeżdża, proszę o regionalną herbatę.

Ważnym rytuałem jest odpowiednie parzenie i angielska porcelana w której herbata ma odpowiedni smak.

Lekcja makijażu Bobbi Brown- podkład

BB, Czerwiec 15, 2010 0 Porady
Krok 2 Podkład

Nałóż 3 kolory podkładu o żółtym podtonie na policzek porównaj kolory w naturalnym świetle. Ten, który będzie niewidoczny jest tym właściwym. Przy pomocy palców lub gąbeczki rozprowadź podkład tam,
gdzie skóra tego potrzebuje (dookoła nosa i tam gdzie są
zaczerwienienia i niedoskonałości).
Dla uzyskania pełnego efektu krycia, użyj pędzla Foundation
Brush, rozprowadzając kolor na całej twarzy.  

Warsaw Fashion Street 2010-Zebranie

DW, Czerwiec 14, 2010 1 Showbiznes
Dzień jeszcze  się nie skończył. Jest godzina 22.40 a my dalej siedzimy w Domu Mody Forget-me-Not. Omawiamy scenariusz, który ma 18 stron, harmonogram, koncerty i pokazy. Co minutę odbieram e-maile dotyczące WFS z konkretnymi pytaniami.  Ciekawostką jest to, że ekipa produkcyjna liczy ponad 300 osób ! Pocieszający fakt, że wszyscy się znamy i wiemy co robić. Wracam do pracy i życzę miłej nocy.

Warsaw Fashion Street 2010- Scenografia

DW, Czerwiec 14, 2010 15 Fashion
Dzisiaj mam ciężki dzień. Wszystkie spotkania dotyczą Warsaw Fashion Street. Omówienie scenografii, pokazów i casting. Przedstawiam makietę scenografii WFS, która powstanie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Projekt scenograficzny wykona Joanna Klaybor. Wybieg, będzie miał 50 metrów długości i zadaszenie. W zeszłym roku obliczaliśmy, ile kilkometrów przeszły wszystkie modelki. Pokaz trwał 12 godzin. Jak myślicie?