New Look Design 2010

DW, Czerwiec 13, 2010 2 Fashion
Tematem tegorocznej edycji konkursu New Look Design jest film i muzyka filmowa. Do finału konkursu zakwalifikowało się 16 kolekcji, wyłonionych z ponad 200 nadesłanych prac. W galerii przedstawiam kolekcję, która zostanie oceniona w finale 27 czerwca. Czy kolekcja inspirowana filmem "Janosik" spodoba się jury konkursu?      

Książki o modzie

DW, Czerwiec 13, 2010 3 DW Prywatnie
Podczas każdej podróży, odwiedzam różne księgarnie. Za każdym razem, kupuje książki, albumy, przeważnie o tematyce mody, fotografii, kultury i sztuki.Najwięcej kupuje w Muzeum Mody w Paryżu i w ulubionej księgarni w Tampie (USA). Tam, mogę siedzieć godzinami. Słuchając muzyki, oglądam, przeglądam i czerpie inspiracje. Najciekawsze książki kupuje i obładowana jak wielbłąd wracam do domu.Będąc ostatnio w Krakowie, byłam w księgarni przy Rynku Głównym. Super miejsce, które polecam. Duża ilość publikacji z całego świata o różnej tematyce. Niestety tym razem na zakupy zabrakło mi czasu :((( Co warto mieć w swojej bibliotece ? Jeżeli macie ulubione książki, albumy i księgarnie to chętnie skorzystam z Waszych propozycji :) Proponuje album fotografii Helmuta Newtona ( Taschen) i autobiografie słynnego fotografa. Newton - chimeryczny ekshibicjonista o skłonnościach do narcyzmu i perwersji, człowiek o niezwykłej intuicji artystycznej, opisuje w biografii swoje przygody i drogę do kariery.
Seks, kariera, pieniądze, małżeństwo, skandale towarzyskie, moda polityka i sztuka. Polecam :)))) 

Dzień jak co dzień

DW, Czerwiec 12, 2010 4 DW Prywatnie
Dzień jak co dzień. Może jutro trochę odpocznę, bo dzisiaj znowu było intensywnie. Wstałam rano, odebrałam e-maile a tu niespodzianka :)
Pierwsze prace na konkurs Fashion Lips, który ogłosiłam wczoraj:))) 
Fajne usta i inspiracje mają polskie dziewczyny :))
Potem, kawa, przemyślenia i na spotkanie z Kasią Struś, która przedstawi swoją biżuterię na Warsaw Fashion Street.
Miałyśmy pierwsze przymiarki do pokazu. Przyjechała Marysia Sadowska, Marta Kielczyk, Kasia Zielińska i Viola Arlak. Każda z dziewczyn przymierzyła sukienkę Łukasza Czajkowskiego, który zaprezentuje swoją kolekcje. Sukienki są ciekawe, mają nowoczesną formę i wszystkie ładnie leżą. W dobry nastrój wprowadziła mnie Marysia Sadowska, która "niestety "dobrze wyglądała. Schudła, opalona, promienna i uśmiechnięta.
Porozmawiałyśmy o planach, naładowała mnie pozytywną energią. Ponieważ wygląda fantastycznie, to zapytałam co robi? Okazuje się, że godzina masażu dziennie do których mnie zachęcała.
Chętnie bym skorzystała, tylko kiedy, jak nawet nie mam czasu zjeść normalnie posiłku.
Po miłym spotkaniu na którym ustaliłyśmy stylizacje, pojechałam do montażowni omówić 12 odcinek programu Supermodels ( zapraszam na www.sophisti.tv o każdej porze). 
I tak dzień upłynął. Miłej niedzieli :) zwłaszcza dla pracusiów. 

Moda na salonach

DW, Czerwiec 12, 2010 5 Pod Lupą
Pokaz Mariusza Przybylskiego, ściąga dużo znanych osób. Podczas oczekiwania na widowisko, każdy każdego obserwuje i wyraża swoją opinię. Kasia Zielonka ma specjalne określenie na to zjawisko, niestety wypadło mi z głowy :)))
Oczywiście i tym razem tak było. Siedziałam obok Anny Męczyńskiej, którą uwielbiam za bezpośredniość, żart i cięty ale obiektywny język. Ania czasami nic nie powie, tylko spojrzy i nie wiem co wolę w jej przypadku.
Mistrzem ciętej riposty jest Tomek Jacykow, który wali prosto z mostu. Znam go od 20 lat i komunikuje, że się nie zmienił i chyba nie zmieni.
Oczekujemy na pokaz dość długo, bo opóźnienie trwało ponad godzinę. To był czas na obserwacje. Muszę przyznać, że goście wyglądają coraz lepiej. Kto był na tak, a kto na nie ? 

Warsaw Fashion Street 2010-Valentino Red

DW, Czerwiec 11, 2010 1 DW Prywatnie
Codziennie spotkania w sprawie Warsaw Fashion Street. Dzisiaj omawiałam pokaz Valentino Red, który odbędzie się w Gali wieczoru podczas Warsaw Fashion Street 27 czerwca.

Stylizacje Blog Fashion Party miejsce I

DW, Czerwiec 11, 2010 0 Fashion People
  Zmysłowa, ciekawa, subtelna, która zwraca na siebię uwagę. Profesjonalny makijaż , usta w kolorze kostiumu. Klasyczny fason sukienki, podkreśllł zgrabną sylwetkę- wydłużył. Warto zwrócić uwagę na kolor, który w tym sezonie jest zgodny z trendami. Modna fuksja była odpowiednia do karnacji i koloru włosów.

Najlepsze stylizacje podczas Blog Fashion Party miejsce II

DW, Czerwiec 11, 2010 0 Fashion People
Każdy ma możliwość własnej interpretacji. W przypadku tej stylizacji widać kreatywność, dzięki której wszystko pasuje.

Najlepsze stylizacje podczas Blog Fashion Party III

DW, Czerwiec 11, 2010 0 Fashion People
Myśle, że grono konerwtywnych w modzie, bedzie przeciwnikiem tej styliazacji, ale ja, jestem żądna zmian w modzie. Lubię jak ktoś zwraca na siebię uwagę . Stylizacja kreatywna, odważna i jakaś !!. 

Blog Fashion Party w obiektywie Piotra Zyznowskiego

DW, Czerwiec 11, 2010 1 Showbiznes
Piotrze, dziękuję za fantastyczne zdjęcia :)) Jesteś godny polecenia za Twój profesjonalizm, taktowność i wyczucie. Chwytasz chwilę, widzisz wszystko, a to w fotografii najcenniejsza zaleta. Dziękuję za poświęcony czas .
Polecam:  www.fotografff.pl

Otwarcie bloga w Klubie The Eve

DW, Czerwiec 11, 2010 2 Showbiznes
Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie do klubu The Eve i wspaniałą zabawę. Było kolorowo, wesoło i fantastycznie.Dzisiaj na swoim blogu zamieszczę kilka galerii zdjęć i nagrodzimy najlepsze styliazacje ! Dziękuje Grzegorzowi Krawczyk i Barto Rebell Pałubickiemu za pierwszą i owocną współpracę :)) Wielkie dzięki dla Michaliny Gajowy ( The Eve), Karolinie Koziejowskiej, Krzysztofowi Malinowskiemu, Robertowi Krupińskiemu, Madzi Kołtońskiej i Agnieszce Troszkiewicz. Fajnie, że można na Was liczyć:))) Ponieważ wróciłam o 1.30, wstałam o 6.00, bo musiałam jechać na wywiad do TVP, to mam lekkie opóźnienie, które odrobię po 14.00. Zamieszczam pierwszą galerię zdjęć.