10 Kroków w makijażu Bobbi Brown

DW, Czerwiec 10, 2010 0 Porady
Dieta, pogoda, przepracowanie i stres mają największy wpływ na wygląd naszej skóry, dlatego też należy zadbać o właściwy dobór codziennej pielęgnacji.
W moim przypadku cienie pod oczami są zawsze i nic już chyba z tym nie zrobię :( Wiem, że  jest to problem wielu kobiet ! Oczywiście jest sposób, który pomaga. Tym sposobem jest, najlepszy przyjaciel kobiety - Pan Korektor. Zawsze pod ręką w odpowiednim czasie, miejscu i porze, czyli w naszej torebce.  Zapraszam na pierwszą lekcje makijażu BOBBI BROWN.

Warsaw Fashion Street 2010 - Przygotowania

DW, Czerwiec 08, 2010 8 Showbiznes
Im bliżej imprezy tym większy stres. Myślę o scenariuszu i o tym co powinnam jeszcze zrobić. Sukcesem jest, że nie myślę już o pogodzie, na którą nie mam żadnego wpływu. Cały czas słyszę w uszach słowa Kaśki Sokołowskiej (reżyser pokazu)

Diabeł tkwi w szczegółach - Pokaz Mariusza Przybylskiego

DW, Czerwiec 07, 2010 4 Opinie
Mariusz Przybylski, rozwija swoją karierę i zaskakuje wizjonerstwem. Choreografia, muzyka, scenografia była przemyślana do ostatniego szczegółu. Przybylski należący do czołowych polskich kreatorów, tworzy kolekcje na światowym poziomie. Swoim wizjonerstwem, udowodnił , że dąży do doskonałości, której brakuje na polskim rynku mody.

SUPER MODELS by L'Oreal Paris - supermodelki odcinek 8

Sophisti TV, Czerwiec 06, 2010 1 Videoblog
Jurorzy mają trudny orzech do zgryzienia - z jednej strony w programie znajduje się uczestniczka, które skończyła studium aktorskie, z drugiej - są tu też osoby, które nigdy nie miały z aktorstwem nigdy do czynienia.
Jeżeli jesteście ciekawi, jak jurorom udało się wybrnąć z tego problemu, a także… jeżeli chcecie zobaczyć autentyczne łzy… zapraszamy na następny program „Supermodelki”. 

Kraków

DW, Czerwiec 06, 2010 3 DW Prywatnie
Wyjazd do Krakowa na pokaz Plicha był uroczy.
Czas na rozmowy, przemyślenia, spacery i dobrą kuchnię.
W imieniu swoim i Plicha na pokaz zaprosiłam pozytywnie zakręcone towarzystwo.
Każdy z nas spał w innym hotelu .Mieliśmy do dyspozycji: Hotel Stary, Copernicus, Pałac Bonerowski i Hotel Pod Różą.

Zakupy na Monikę Olejnik

DW, Czerwiec 05, 2010 4 DW Prywatnie
Szybkie wertowanie kartek w notatniku i informacja zwrotna, że jednak pani Monika Olejnik wydała u nich 1790 zł ale kupiła inne buty. Pani sprawdziła na 100% nie są te buty, które mi się podobają. 

Muzyczna przygoda z Sony Music Polska.

DW, Czerwiec 04, 2010 0 Showbiznes
Od kilku miesięcy współpracuję z Sony Music Polska. Muszę przyznać, że ta współpraca jest wielką przyjemnością. Fantastyczni ludzie, którzy zawsze dorzymują słowa , miła atmosfera, pomysł, realizacja. Zbliża się premiera pierwszej płyty z cyklu FASHION MUSIC.

Niemodny wiatr dla Ewy Szabatin

DW, Czerwiec 01, 2010 9 Pod Lupą
Rozumiem, że czasami trzeba chwytać wiatr w żagle, ale wszystko ma swoje granice. Musimy uważać, bo znane nazwisko nie pomoże i może nas zawiać w odwrotnym kierunku.

SUPER MODELS by L'Oreal Paris - supermodelki odcinek 7

Sophisti TV, Maj 23, 2010 0 Videoblog
 
opis opis

SUPER MODELS by L'Oreal Paris - supermodelki odcinek 6

Sophisti TV, Maj 16, 2010 0 Videoblog
 
opis opis