DW

Stare Dębniki. Nowa Perspektywa.

Czerwiec 27, 2016 3 Polecam

Stare Dębniki. Nowa Perspektywa.

Pod takim tytułem jeden z wiodących w Polsce deweloperów ogłosił konkurs fotograficzny, który ma nie tylko przybliżyć mieszkańcom Krakowa piękno dzielnicy Stare Dębniki, ale też zwrócić uwagę na możliwość rozpoczęcia nowego etapu życia w niezwykłym miejscu.

Dziesięć dni, pięć zdjęć konkursowych, pięciu jurorów i cztery nagrody. Tak w liczbach można opisać projekt, który firma Echo Investment przygotowała z myślą nie tylko o mieszkańcach Krakowa. W konkursie fotograficznym „Stare Dębniki. Nowa Perspektywa” wziąć udział może każda dorosła osoba. Wystarczy, że wybierze się na teren inwestycji Park Avenue Apartments
i sfotografuje otaczającą go przestrzeń wedle własnego uznania.

„Teren, na którym znajduje się jedna z naszych najnowszych, krakowskich inwestycji jest urzekający. Stąd postanowiliśmy pozwolić wszystkim chętnym na sfotografowanie go tu i teraz. Tytuł konkursu - trochę przewrotny. Ma zachęcić uczestników do pokazania starych Dębnik z perspektywy fotografa, ale równocześnie zainteresować, zainspirować osoby szukające nowego „M” do odwiedzenia Park Avenue Apartments i skorzystania z możliwości rozpoczęcia nowego etapu w życiu właśnie w tym miejscu” – mówi Jakub Tamborowski, szef biura sprzedaży.

Jest też o co walczyć, bo nagrodą główną w konkursie są ekskluzywne wczasy na portugalskiej wyspie Madera, na które wybrać się będzie można z osobą towarzyszącą w nadchodzące wakacje . W jury zasiądą przedstawiciele Echo Investment, Krakowianin – wybitny artysta Grzegorz Turnau, a przewodniczyć im będzie Dorota Wróblewska, promotorka imprez związanych z modą i sztuką.

Park Avenue Apartments to inwestycja niezwykła, stąd pomysł, by stała się tematem konkursu fotograficznego. Jej związek z otoczeniem – sąsiedztwem Parku Dębnickiego - podkreśla zieleń ogrodowa starannie zaprojektowana przez architektów krajobrazu. Związek z naturą dopełnia mała architektura: ławki, dyskretne oświetlenie i plac zabaw. Modernizm wprowadził do architektury przejrzystość i funkcjonalność. Nadał obiektom elegancji i ponadczasowej formy. Właśnie po te wartości sięgnęli projektanci apartamentowców, nie poddając się przejściowym modom i chwilowym trendom. Modernistyczne wille Park Avenue Apartments wpisano w historyczny kontekst okolicy, kontynuując i rozwijając architektoniczne tradycje miejsca.

Konkurs rozpoczyna się 24 czerwca i trwać będzie do 6 lipca. Prace finałowe zobaczyć będzie można na wernisażu organizowanym przez dewelopera na terenie inwestycji już 9 lipca br. w godzinach 10:00 do 17:00. Wówczas też poznamy autora najlepszych zdjęć, którego spośród finałowych propozycji jurorów wybiorą mieszkańcy Krakowa. Wystawa zdjęć potrwa do 31 sierpnia 2016r.

Regulamin konkursu na www.parkavenue-apartments.pl.

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany