Dorota Wróblewska

WARSZTATY - DRZWI DO STYLU

Październik 21, 2017 3 Akademia


WARSZTATY- DRZWI DO STYLU
Warsztaty przeznaczone są dla osób pragnących poprawić swój wizerunek i odnaleźć styl. 

Uczestnicy w trakcie szkolenia przyjrzą się swoim priorytetom, zaplanują najlepsze wersje swoich stylizacji, nauczą się radzić sobie z doborem garderoby, zapoznaniem sylwetki. Dowiedzą się, w jaki sposób zarządzać swoją garderobą. Jak ukryć wady i podkreślać zalety.

Szkolenie DZWI DO STYLY to najlepsza droga do odnalezienia balansu między życiem zawodowym jak i osobistym. Zwiększenie swojej skuteczności pod względem wizerunku i pewności siebie.

Zorganizuj swoją codzienność w sposób, która pozwoli na osiągnięcie postawionych celów, w równowadze z samym sobą. Odnajdź swój styl!

Dzięki temu zyskasz bezcenny czas oraz nauczysz się walczyć ze swoimi słabościami. Ograniczysz stres przez umiejętne rozpoznawanie i zarządzanie swoją garderobą. Pokonasz wewnętrzne blokady swoich problemów związanych z wizerunkiem.PROGRAM WARSZTATÓW DRZWI DO STYLU

Warsztaty odbędą się w Warszawie 9 i 15 listopada. Program zostanie przesłany

Ustalanie priorytetów – Styl a Stylizacje.
Zarządzanie garderobą. Praktyczne porady. Uczestniczki czynnie biorą udział w warsztatach  pod okiem ekspertów. Podczas warsztatów każda uczestniczka ma indywidualne doradztwo. Naszym celem jest przełamywanie stereotypów i poszukiwanie stylu – Metody najlepszych stylizacji do danej sylwetki. Weryfikacja. Przewidywanie tego, czego należy unikać. Co warto skompletować w swojej szafie.SMART SHOPPING- Jak zrobić mądre zakupy. W co warto zainwestować. Indywidualny plan rozwoju.

KOSZT- 1500 ZŁ

Ze względu na małe grupy ilość miejsc jest ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i dokonana wpłata.

OSOBY ZAINTERESOWANE

Osoby zainteresowane prosmy o kontakt- piotr.zyznowski@sophisti.pl z dopiskiem WARSZTATY STYLU

 

Komentarze

Skomentuj post

Wszystkie pola są wymagane, twój e-mail nie zostanie opublikowany