Warsaw Fashion Street

Magazyn KAWA - WARSAW FASHION STREET 2011/ Dorota Wróblewska

DW, Lipiec 17, 2011 4 Warsaw Fashion Street
Dzisiaj zobaczyłam kilka wywiadów przeprowadzonych na WARSAW FASHION STREET 2011. Pragnę podziękować dziennikarzom , Redaktorowi Naczelnemu MAGAZYNU KAWA za ciekawe i merytoryczne wywiady. Miło przypomnieć swoje emocje i posłuchać zdania innych osób.

Magazyn KAWA- WARSAW FASHION STREET 2011-Dla Warszawy

DW, Lipiec 17, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Tradycją Warsaw Fashion Street jest pokaz mody dedykowany Miastu Warszawie.
Galę Warsaw Fashion Street otworzył pokaz inspirowany „Paryżem Marii Skłodowskiej-Curie” dedykowany niezwykłej Warszawiance, kobiecie, wybitnemu naukowcowi, postaci której przełomowe odkrycia przyczyniły się do światowego rozwoju nauki. Pokaz stylizował Mariusz Swatek.
Patronat nad pokazem objął magazyn VIVA !, VIVA MODA. Podziękowania dla marki ALDO za urzyczenie butów.

Magazyn KAWA-WARSAW FASHION STREET 2011-MMC

DW, Lipiec 17, 2011 2 Warsaw Fashion Street
Od wielu lat odnoszą sukcesy w Polsce i zagrnicą. MMC to duet Rafał Michalak i Ilona Majer, który zbiera najlepsze recencje od krytyków mody. Mają swój styl i zawsze zaskakują.W tym roku obchodzą pietnastolecie swojego powstania. Podczas Warsaw Fashion Street zaprezentowali najnowszą kolekcje.

Magazyn KAWA - WARSAW FASHION STREET 2011/ Irmina Kubiak

DW, Lipiec 17, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Za każdym razem jak jestem w Łodzi na Fashion Week dziennikarze zadają mi pytanie takie, jakie tym razem na Warsaw Fashion Street zadali Irminie Kubiak. Magiczne słowo- Konkurencja. Warto posłuchać, co na ten temat myślimy i czy tak jest.

Magazyn KAWA - WARSAW FASHION STREET 2011/ Agnieszka Szulim

DW, Lipiec 17, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Agnieszko, dziękuję za miłe słowa :) Wspaniałe jest to, że są takie osoby jak Ty. Wrażliwe, uczynne i szczere w swoich wypowiedziach. Dla mnie byłaś i jesteś pozytywną energią tego wydarzenia i jedną z życzliwych " Czarownic" dzięki którym, właśnie w tym dniu, na przekór wszystkim prognozom, świeciło słońce ! Kochana jesteś :)))

WFS 2011- FORGET-ME-NOT

DW, Lipiec 15, 2011 0 Warsaw Fashion Street
Kolekcja Domu Mody Forget-me-Not zaprojektowana przez Agatę Koschmieder. Biżuteria -Erickson Beamon

WARSAW FASHION STREET 2011 - To jeszcze nie finał !

DW, Lipiec 05, 2011 1 Warsaw Fashion Street
Finał Warsaw Fashion Street nie jest finałem. To nie koniec naszej pracy. Po imprezie musimy publikować tysiące zdjęć, które należy ściągnąć i skatalogować, rozesłać informację prasową i dopilnować publikacje tak, żeby każdy nasz Partner był zadowolony ze współpracy. Codziennie dostajemy monitoring mediów dotyczący imprezy, filmy z pokazów, które muszę kolaudować. Dopiero po trzech tygodniach od imprezy następuje wyciszenie i praca nad kolejnym projektem.
Kolejny projekt jest tak ciekawy, że mamy nadzieję, że wszystko wyjdzie zgodnie z naszym planem. Jedno jest pewne, to projekt który wywołał uśmiech na twarzy Agnieszki Troszkiewicz :)))) 
Gdzie, kiedy i dlaczego dowiecie się już za chwilę :))))))

ADOPTUJ NIE KUPUJ !- Akcja a nie lans !

DW, Lipiec 04, 2011 9 Warsaw Fashion Street
Podczas Warsaw Fashion Street zrobiliśmy akcje, której Ambasadorem była Agnieszka Szulim. Akcja ADOPTUJ NIE KUPUJ !
Chcemy stworzyć modę na adopcję zwierząt porzuconych, niekochanych i szukających domu. Akcja Adoptuj Nie Kupuj miała na celu apel o zaprzestanie kupowania szczeniaków po kilka tysięcy złotych i snobowania się na przerasowione zwierzęta. Opiekujmy się zwierzętami z potrzeby serca. Wiele zwierząt czeka w schroniskach na swoich nowych właścicieli.
OD AGNIESZKI SZULM
"Żaden z czworonogów nie ucierpiał, wszystkie czują się dobrze. Dla każdego zwierzaka był to niewątpliwie duży stres ale jednocześnie była to wielka szansa na lepsze życie, zwłaszcza, że akcja wzbudziła ogromne zainteresowanie. (...) Pokazanie na wybiegu psów, które szukają domów było moim pomysłem i biorę za to pełną odpowiedzialność. (...) Przed pokazem miałam mnóstwo obaw i wątpliwości ale doszłam do wniosku, że jeżeli dzięki temu chociaż jeden pies znajdzie kochającego i odpowiedzialnego opiekuna będzie to sukces". Ze swojej strony uważam, że AKCJA jest potrzebna. Podziwiam Agnieszkę Szulim, która od lat walczy o ochronę zwierząt.  Mogę Was zapewnić, że podczas pokazu była specjalnie dobrana  i wyciszona muzyka. Pieski były ze swoimi opiekunami z funadcji i szczęśliwie wróciły do domu. Kilka piesków było wystraszonych ale większość dzielnie pomaszerowała po wybiegu i nie miała ochoty zejść. Wkrótce przeprowadzimy sprzedaż koszulek specjalnie zaprojektowanych przez Agatę Krzyżanowską i Huberta Kołodziejskiego. Pięniądze przekażemy na cel charytatywny. 

WARSAW FASHION STREET 2011 - 323 PUBLIKACJE !

DW, Lipiec 04, 2011 7 Warsaw Fashion Street
W imieniu swoim, produkcji i projektantów bardzo dziękuję wszystkim mediom za publikacje i promocje projektantów, którzy zaprezentowali swoje kolekcje na WARSAW FASHION STREET 2011. Do dnia dzisiejszego ukazało się 323 publikacji na temat naszego wydarzenia.
Jestem bardzo wdzięczna i szczęliwa :))